De lens van de sensor schoonmaken

Omdat de lens het eerste contactpunt voor licht is, kan een vlek, stof of residu het beeld vervormen of de nauwkeurigheid verminderen. Om goede prestaties te behouden, is het van fundamenteel belang om de lens van de sensor schoon te maken en niet alleen de sensorbehuizing.

Om de lens van de sensor regelmatig schoon te maken, gebruikt u wattenstaafjes of een pluisvrije, zachte doek die met water is bevochtigd. Het is aanbevolen om gedestilleerd water te gebruiken, indien beschikbaar.

Voor een beter reinigingseffect voegt u enkele druppels mild schoonmaakmiddel toe aan het water. Gebruik een droog wattenstaafje of droge doek om het schoonmaakproces af te ronden, zodat er geen residuen achterblijven.

Attentie:
Geen sterke schoonmaakmiddelen of schurend schoonmaakgereedschap gebruiken, omdat die de lens kunnen beschadigen.